Neden TOR ?

Sorumluluklarımızın farkındayız...

Sorumluluklarımızın Farkındayız!

TOR DEMİR olarak, periyodik personel eğitimlerimiz, işçi ve çevre sağlığına yüksek önem veren çalışma prensiplerimiz, en iyi teknolojilerle donatılmış üretim hatlarımızla dünya çapında modern bir metal işleme merkezine sahip olmanın gururunu ve sorumluluklarını taşıyoruz.

Tarihçemiz

Tor Demir A.Ş. 2000 yılında, İzmir Bornova 4. Sanayi Sitesi’nde 150 m²’lik bir alanda kurulmuştur. Akabinde,2001’de 300 m²’lik bir alanda hizmet vermeye devam etmiştir. 2005 yılında hedefleri büyüten firmamız, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.000 m²’lik bir fabrika ile üretim ve sanayi odaklı çalışmalarına devam etmiştir. Son olarak 2010 yılında Anonim Şirket olan firmamız üretim kapasitesinin artması ile beraber Manisa OSB’de 16.000 m²’lik modern bir fabrikaile uluslararası alanda global üreticilerin metal parça (siyah sac, krom-nikel sac, alüminyum levha, hardoxvb… çelik malzemelerden üretilmiş) ve proje bazlı ürün gruplarının tedarikçisi konumuna gelerek hizmet vermeye devam etmektedir.Bu kapsamda firmamız; Lazer Kesim, Oksijen Kesim, Plazma Kesim, Giyotin Kesim, Punch Kesim, Abkant Büküm, Presli İmalat, Kaynak, Talaşlı İmalat, Yüzey İşleme – Kaplama, Toz Boya-Yaş Boya, Montaj, Ölçüm ve Test, Fikstür-Aparat ve Mühendislik/Taahhüt hizmetlerimiz ile dünyaca tanınmış iş ortaklarımıza, uluslararası kalite standartları doğrultusunda “Stratejik İş Ortaklığı” yapmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojiyi takip ederek üretim kapasitesini ve yatırımlarını artıran firmamız, 2016 yılı başından itibaren yıllardır süregelen hızlı büyümesinin devamlılığını sağlamak amacıyla; sermayedar olarak şirket yapısını değiştirip, bünyesine yatırım ortaklarıdahil ederek güçlenmiştir.Bu sinerji ile yurtiçinde olduğu kadar yurt dışında da önemli projelere imza atmayı hedeflemiştir.

2014 yılında EN ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi, EN 1090-1 Çelik Yapılarda Kaynak Sertifikasyonu ve EN 15085-2 CL1 Demiryolu Sistemleri Kaynak sertifikasyonunu tamamlamayan firmamız, aynı zamanda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistem, TS OHSAS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle; ürünleri, insan kaynağını, süreçleri ve çevre kalitesini sürekli iyileştirmek suretiyle lider konumunu korumaktadır.

Tor Demir A.Ş. Avrupa, Amerika, Asya kıtasında, onlarca ülkeye ihracat yaparak, 2013 yılında, sektöründe döviz sağlamada gösterdiği başarıdan dolayı İzmir Ticaret Odası tarafından, gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir.

Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz;
Etik ilkelerden asla ödün vermeden profesyonel kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak konusunda dünya markası olmak.

Misyonumuz;
Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir partner olmak.

Değerlerimiz
• Müşteri
• Kalite
• Yenilikçilik
• Çalışanlar

Kalite Politikamız
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Yüksek Kalite Standartları

Dünyanın önde gelen firmalarına çözümler üreten, hizmet dinamikleri evrensel kalite standartlarında olan firmamız, uluslararası belge ve sertifikalarla kalitesini tescillemiştir.

Deneyim ve Teknoloji

Tor Demir, sac levha işleme sektöründe, yüksek hassasiyete sahip son teknoloji tezgâhların dahil olduğu kapsamlı ve yüksek kapasiteli makinelere ve teknolojiyi büyük bir ustalıkla kullanan bir ekibe sahiptir.

Güven Önemlidir

Tezgâhlarımızda işlenen sac levhaların; kumlama, kaynak, talaşlı imalat işlemlerinden sonra montajının da yapılması ve bitmiş ürüne giden yolculuğu; her aşamasında, kalitesiyle, güven veriyor.

Şirket Bilgilerimiz

Şirket Bilgilerimiz
ŞİRKET TÜRÜ : Anonim Şirketi
MERSIS : 0-8550-4194-4400015
TİCARET SİCİL MEMURLUĞU : MANİSA
TİCARET SİCİL NUMARASI : 16292
TİCARET ÜNVANI : TOR DEMİR METAL ÜRÜNLERİ ve MAKİNA PAZ. SAN. TİC. ANONİM ŞİRKETİ

Deneyim100%
Tecrübe100%
Kalite100%
Güvenlik100%

TOR İstatistikleri

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings
of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone

0+
Müşteri
0
Proje
0
Çalışma Saati
0
Tamamlanan Proje